Vilniaus 20 km bėgimas, kaip ir nė vienas renginys, neapsieis be darbščių ir linksmų savanorių pagalbos. Tik su jūsų pagalba galime tinkamai pasiruošti varžyboms ir užtikrinti sklandžią renginio eigą.

Tad jei esi vilnietis ar svečias, tai ne tik proga prisidėti prie renginio organizavimo, bet ir nepakartojama galimybė įvertinti savo sugebėjimus, patirti neišdildomų įspūdžių, pasikrauti teigiamų emocijų, susirasti bendraminčių, bei nuveikti šį tą prasmingo :) Prisidėti prie organizacinių darbų kviečiame gabius, darbščius, energingus ir atsakingus žmones.

Pats dalyvausi varžybose, tačiau turi draugų, giminių ar artimųjų, kurie norėtų savo akimis pamatyti varžybų virtuvę, pajusti jų dvasią ir prisidėti prie jų organizavimo? Nedvejok, paskatink juos jungtis į savanorių gretas!

Būti savanoriu ne tik naudinga, bet ir garbinga!

TAVO pagalbos mus reikės Vilniaus 20 km bėgimo metu, kuris vyks 2016 m. spalio 15 d. (pagalbos gali prireikti net ir dieną ar dvi dienas prieš renginį).

Susidomėjai? Rašyk savo vardą, pavardę, miestą, gimimo metus ir kontaktinę informaciją adresu: [email protected] ir mes su tavimi susisieksime!

Iš anksto DĖKOJAME tiems, kurie nori padėti ir prisidėti prie mūsų!

Varžybų organizatoriai